Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę

×

Artykuły w Twoim folderze pobierania

Folder pobierania jest pusty
artykuły w Twoim folderze pobierania

!

Dane kontaktowe

Belimo

  BELIMO Silowniki S.A.

 
ul. Jutrzenki 98
02-230 Warszawa
Poland
Telefon:
+48 22 886 53 05
Telefon:
+48 532 544 121
Adres e-mail:
info@belimo.pl
Strona internetowa:
http://www.belimo.pl

Zarząd

Krzysztof Jaglak

Telefon:
+48 22 428 15 55
Mobile:
+48 606 363 707
Adres e-mail:
krzysztof.jaglak@belimo.pl

Sekretariat

Małgorzata Koper

Telefon:
+48 22 428 15 65
Adres e-mail:
malgorzata.koper@belimo.pl

Doradcy Techniczno Handlowi

Jakub Studniarek

Region Wschód
Kody pocztowe: 10-000 / 11-000 / 12-000 /
13-000 / 14-000 / 16-000 / 17-000 / 18-000 / 19-000 / 22-000 / 23-000
Telefon:
+48 22 428 14 94
Mobile:
+48 787 095 400
Adres e-mail:
jakub.studniarek@belimo.pl

Paweł Soboń

Region Centrum
Kody pocztowe: 00-000 / 26-300 / 87-000 /
87-121 / 90-000 / 99-000 / 24-999 / 26-999 / 87-099 / 87-999 / 97-999 / 99-999
Telefon:
+48 22 428 14 93
Mobile:
+48 668 817 561
Adres e-mail:
pawel.sobon@belimo.pl

Dariusz Gawłowski

Region Południowo - Zachodni
Kody pocztowe: 45-000 / 48-000 / 62-500 /
65-000 / 98-000 / 46-999 / 59-999 / 64-999 / 69-999 / 98-999
Telefon:
+48 22 428 14 82
Mobile:
+48 606 458 358
Adres e-mail:
darek.gawlowski@belimo.pl

Krzysztof Błażejewicz

Region Północno - Zachodni
Kody pocztowe: 60-000 / 64-500 / 70-000 /
87-100 / 88-000 / 62-499 / 64-999 / 86-999 / 87-120 / 89-999
Telefon:
+48 22 428 14 74
Mobile:
+48 602 380 838
Adres e-mail:
krzysztof.blazejewicz@belimo.pl

Dariusz Jagiełło

Region Południowo - Wschodni
Kody pocztowe: 22-000 do 23-999 / 25-000 do 25-500 / 27-000 do 59-999 / 98-000 do 98-999
Telefon:
+48 22 428 14 84
Mobile:
+48 601 350 552
Adres e-mail:
dariusz.jagiello@belimo.pl

Doradztwo projektowe

Ryszard Buczek

Region: Wschód
Telefon:
+48 22 428 15 15
Mobile:
+48 604 146 555
Adres e-mail:
ryszard.buczek@belimo.pl

Wojciech Erchard

Region: Zachód
Telefon:
+48 22 428 14 85
Mobile:
+48 602 440 946
Adres e-mail:
wojciech.erchard@belimo.pl

Maciej Gwoździński

Region: Południe
Telefon:
+48 22 428 14 89
Mobile:
+48 532 740 939
Adres e-mail:
maciej.gwozdzinski@belimo.pl

Dział realizacji zamówień

Sławomir Borkowski

Telefon:
+48 22 428 15 70
Mobile:
+48 602 592 464
Adres e-mail:
slawomir.borkowski@belimo.pl

Jolanta Lubowicka

Telefon:
+48 22 428 15 71
Adres e-mail:
jolanta.lubowicka@belimo.pl

Aneta Blachowicz

Telefon:
+48 22 428 15 74
Adres e-mail:
aneta.blachowicz@belimo.pl

Grzegorz Misztal

Telefon:
+48 22 428 15 72
Adres e-mail:
grzegorz.misztal@belimo.pl

Artur Reczulski

Telefon:
+48 22 428 15 73
Adres e-mail:
artur.reczulski@belimo.pl

Dział księgowy

Anna Wilner-Modrzewska

Telefon:
+48 22 428 15 61
Mobile:
+48 882 432 094
Adres e-mail:
anna.wilner-modrzewska@belimo.pl

Małgorzata Koch

Telefon:
+48 22 428 15 62
Adres e-mail:
malgorzata.koch@belimo.pl

Dział techniczny / Gwarancje

Wojciech Orzyłowski

Telefon:
+48 22 428 14 95
Mobile:
+48 600 049 319
Adres e-mail:
wojciech.orzylowski@belimo.pl

Jakub Studniarek

Telefon:
+48 22 428 14 94
Mobile:
+48 787 095 400
Adres e-mail:
jakub.studniarek@belimo.pl

KB - Krzysztof Błażejewicz
JS - Jakub Studniarek
DG - Dariusz Gawłowski
PS - Paweł Soboń
DJ - Dariusz Jagiełło
JS - Jakub Studniarek