Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę

×

Artykuły w Twoim folderze pobierania

Folder pobierania jest pusty
artykuły w Twoim folderze pobierania

!

Kompleksowa obsługa klienta oraz pomoc techniczna przez cały okres eksploatacji produktu

Wkładamy dużo wysiłku, aby nasze produkty były łatwe w montażu i nie wymagały wielu prac konserwacyjnych. Czasem jednak klienci potrzebują dodatkowych informacji o naszych czujnikach, siłownikach lub zaworach.

Dlatego, stale dążymy do wartościowych relacji z naszymi klientami, zapewniając światowej klasy opiekę na każdym kroku. Nasz zespół sprzedażowy zawsze pomoże w wyborze produktu odpowiedniego do danej instalacji. Zapewniamy wyjaśnienia i porady dotyczące optymalnego wykorzystania produktów oraz zapewnienia optymalnej pracy instalacji.

Firma Belimo dostarcza produkty w ciągu zaledwie kilku dni, gdy tylko są potrzebne. Nasz zespół pomocy technicznej może odpowiedzieć na wszystkie pytania, nawet po zakupie. Dodatkowo dla większego poczucia bezpieczeństwa wszystkie nasze produkty są objęte 5-letnią gwarancją.

Niezależnie od zastosowania HVAC eksperci ds. pomocy technicznej z naszej światowej sieci są dostępni i gotowi do pomocy. Pomoc techniczna dla klientów jest dostępna przez telefon, poprzez Chmurę Belimo lub w miejscu użytkowania produktów.

Dobór produktów

Zapewniamy doradztwo ekspertów przy wyborze produktu odpowiedniego do danej instalacji. Ponadto, oferujemy aplikację SelectPro, łatwe w użyciu narzędzie do szybkiego, prawidłowego wymiarowania i doboru zaworów, siłowników, czujników, a także aplikację Belimo Retrofit ułatwiającą wyszukiwanie rozwiązań do modernizacji.

Szkolenia

Belimo oferuje kompleksowe programy szkoleniowe pomagające zrozumieć podstawy HVAC; od wymiarowania i wyboru po prace montażowe.    Portfolio szkoleniowe firmy Belimo obejmuje szkolenia na miejscu, moduły szkolenia online, webinaria oraz ciągłe kursy edukacyjne dla inżynierów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Pomoc techniczna

Stale dążymy do wartościowych relacji z naszymi klientami, zapewniając światowej klasy opiekę i wsparcie. Nasz dział obsługi klienta słynie z szybkiego i skutecznego udzielania pomocy technicznej, która jest dostępna przez telefon, poprzez chmurę, jak również w miejscu użytkowania produktów.