Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę

×

Artykuły w Twoim folderze pobierania

Folder pobierania jest pusty
artykuły w Twoim folderze pobierania

!

Kompleksowa obsługa klienta oraz pomoc techniczna przez cały okres eksploatacji produktu

Wkładamy dużo wysiłku, aby nasze produkty były łatwe w montażu i nie wymagały wielu prac konserwacyjnych. Czasem jednak klienci potrzebują dodatkowych informacji o naszych czujnikach, siłownikach lub zaworach.

Dlatego, stale dążymy do wartościowych relacji z naszymi klientami, zapewniając światowej klasy opiekę na każdym kroku. Nasz zespół sprzedażowy zawsze pomoże w wyborze produktu odpowiedniego do danej instalacji. Zapewniamy wyjaśnienia i porady dotyczące optymalnego wykorzystania produktów oraz zapewnienia optymalnej pracy instalacji.

Firma Belimo dostarcza produkty w ciągu zaledwie kilku dni, gdy tylko są potrzebne. Nasz zespół pomocy technicznej może odpowiedzieć na wszystkie pytania, nawet po zakupie. Dodatkowo, dla większego poczucia bezpieczeństwa, wszystkie nasze produkty są objęte 5-letnią gwarancją.

Eksperci ds. pomocy technicznej z naszej światowej sieci są dostępni i gotowi do pomocy niezależnie od rodzaju zastosowania w instalacjach HVAC. Pomoc techniczna dla klientów jest dostępna przez telefon, poprzez Chmurę Belimo lub w miejscu użytkowania produktów.

Dobór produktów

Zapewniamy doradztwo ekspertów przy wyborze produktu odpowiedniego do danej instalacji. Ponadto, oferujemy aplikację SelectPro, łatwe w użyciu narzędzie do szybkiego, prawidłowego wymiarowania i doboru zaworów, siłowników, czujników, a także aplikację Belimo Retrofit ułatwiającą wyszukiwanie rozwiązań do modernizacji.

Pomoc techniczna

Stale dążymy do wartościowych relacji z naszymi klientami, zapewniając światowej klasy opiekę i wsparcie. Nasz dział obsługi klienta słynie z szybkiego i skutecznego udzielania pomocy technicznej, która jest dostępna przez telefon, poprzez chmurę, jak również w miejscu użytkowania produktów.

Szkolenia

Belimo oferuje kompleksowe programy szkoleniowe pomagające zrozumieć podstawy HVAC; od wymiarowania i wyboru po prace montażowe. Portfolio szkoleniowe firmy Belimo obejmuje szkolenia na miejscu, moduły szkolenia online, webinaria oraz ciągłe kursy edukacyjne dla zawodowych inżynierów.

Kontakt

Dane kontaktowe lokalnego dystrybutora, przedstawiciela handlowego Belimo lub pomocy technicznej można znaleźć pod adresem: