Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę

×

Artykuły w Twoim folderze pobierania

Folder pobierania jest pusty
artykuły w Twoim folderze pobierania

!

„Duch Belimo już na samym początku zrobił na mnie duże wrażenie. Widać było, że firma przykłada ogromną wagę do zapewniania jakości i tworzenia doskonałego środowiska pracy”

Wcześniej pracowałem jako inżynier ds. rozwoju w branży przekładni i konstrukcji mechanicznych, a do Belimo dołączyłem w 2005 r.

Zaczynałem w dziale rozwoju mechaniki. Na początku kierowałem projektami obejmującymi montaż mechaniczny i siłowniki, a także aktywnie pomagałem realizować proces rozwoju.  Złożoność i wielkość projektów, które mi powierzano, stale rosła i utorowała mi drogę do skoncentrowania się wyłącznie na zarządzaniu projektami.

W roku akademickim 2010/2011 poszerzyłem wiedzę na temat zarządzania projektami, podejmując studia podyplomowe w tej dziedzinie, w czym aktywnie wspierała mnie firma Belimo.

Przez lata projekty rozwojowe, którymi kierowałem, dały początek licznym nowym projektom. Pod koniec pracy na stanowisku kierownika projektów z powodzeniem zrealizowałem duży międzynarodowy projekt w dziedzinie VAV / komfortu w pomieszczeniu. Produkty wprowadzone na rynek w Azji w 2018 roku są teraz znane i mają ugruntowaną pozycję pod nazwą „ZoneEase”.

Na początku 2019 r. rozglądałem się za nowym wyzwaniem w Belimo, dzięki czemu zwróciłem uwagę na zarządzanie produktami. Teraz odpowiadam za obszar zastosowania „Instalacje wentylacyjne” i dbam o to, aby firma Belimo nadal tworzyła doskonałe produkty, a także w coraz większym stopniu kompletne rozwiązania systemowe, które można dostarczać naszym klientom.

Bardzo lubię pracować jako kierownik produktu w Belimo, bo to bardzo urozmaicone zajęcie dające bliski kontakt z rynkiem. Podoba mi się zwłaszcza bliska współpraca z naszym personelem i naszymi spółkami zależnymi i organizacjami sprzedażowymi w całej Europie.

Najbliższe lata na pewno będą bardzo ekscytujące i pełne wyzwań, jeśli chodzi o dalszy rozwój rynku i opracowywanie nowych produktów i rozwiązań przeznaczonych do zastosowania w instalacjach wentylacyjnych. Czekam na to z niecierpliwością.

Oliver Topf, kierownik produktu Europa, urządzenia obiektowe