Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę

×

Artykuły w Twoim folderze pobierania

Folder pobierania jest pusty
artykuły w Twoim folderze pobierania

!

„Dzięki zatrudnieniu w niepełnym wymiarze godzin mogę wykonywać trudne technicznie zadania a jednocześnie troszczyć się o rodzinę”.

Po ukończeniu studiów elektrotechnicznych w HTL przez kilka lat pracowałam w różnych firmach i specjalizowałam się w dziedzinie mikroelektroniki. Gdy pracowałam jako inżynier ds. projektowania dla dostawcy chipów, poznałam Belimo jako klienta.

Po dwuletnim urlopie macierzyńskim szukałam pracy na część etatu. Niestety, ten model pracy jest nadal rzadkością w wielu firmach. Firma Belimo okazała się jednak postępowa i bardzo elastyczna i zatrudniła mnie na 20% etatu. Przez jeden dzień w tygodniu pisałam karty katalogowe specjalizowanych układów scalonych Belimo i dzięki temu mogłam ponownie wykorzystać swoją wiedzę. Moja motywacja i gotowość do zaangażowania się w całą pracę wykonywaną przez zespół rozwojowy sprawiły, że niewielkie obciążenie pracą było korzystne dla obu stron. Po 2 latach zwiększyłam swój czas pracy do 30%, a następnie do 40% pełnego wymiaru godzin. Moje obciążenie pracą stawało się coraz większe: najpierw pomagałam przy weryfikacji kodu, potem tworzyłam koncepcje testów i planowałam weryfikację chipa, później byłam odpowiedzialna za modyfikowanie układu ASIC, a obecnie pracuję nad architekturą systemu dla kolejnego układu ASIC.

Od 12 lat pracuję w Belimo i tak jak wcześniej cenię sobie doskonały klimat pracy, otwartą interakcję i współpracę w naszym zespole. Belimo pozwoliło mi kontynuować karierę zawodową i najlepiej połączyć ją z rodziną. Pomimo pracy w niepełnym wymiarze godzin mogłam stać na czele rozwoju technicznego i otrzymywałam zarówno profesjonalne, jak i osobiste wsparcie.

Myriam Taschi, development engineer sensors / Motor / ASIC