Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę

×

Artykuły w Twoim folderze pobierania

Folder pobierania jest pusty
artykuły w Twoim folderze pobierania

!

„Centrum innowacyjności, wyraźne określone cele i bardzo atrakcyjne środowisko pracy – dlatego każdego dnia uwielbiam pracę w Belimo”.

O tym, że Belimo nie jest przeciętną firmą, przekonałem się już przy pierwszym kontakcie. Wiosną 2001 roku zadzwonił do mnie Alfred Freitag (odpowiedzialny za rynek szwajcarski). Chciał rozbudować dział sprzedaży. Komunikacja była otwarta, uczciwa i pełna zaufania od samego początku – wartości, które Belimo nie tylko włącza do swojej misji i kodeksu postępowania, ale także codziennie wprowadza w życie. Zaczynałem jako regionalny dyrektor sprzedaży w Szwajcarii, a firma Belimo pomogła mi ukończyć zaawansowane studia w celu uzyskania dyplomu Verkaufskoordinator (szwajcarski dyplom w zakresie koordynacji sprzedaży) oraz Eidg. Dipl. Verkaufsleiter (szwajcarski dyplom federalny w zakresie zarządzania sprzedażą). Jednak firma nie tylko oferuje zewnętrzne studia w ramach kształcenia ustawicznego, ale jest również bardzo otwarta na oferowanie zmotywowanym i zaangażowanym pracownikom możliwości rozwoju kariery w przedsiębiorstwie. Na przykład w latach 2005-2007 mogłem nazywać Szanghaj swoim domem i wykorzystać go jako bazę do nadzorowania działań w Japonii i Korei Południowej. Po Szanghaju moja droga zawodowa początkowo rozdzieliła mnie z Belimo, ale z powodu aktywnie praktykowanej kultury, wszechstronnych i zróżnicowanych obszarów działalności i pracy, bardzo wysokiego stopnia innowacyjności i wielu przyjaźni, które utrzymywałem, Belimo pozostało dla mnie bardzo atrakcyjną firmą. W 2011 r. nasze drogi znów się skrzyżowały, a ja zostałem kierownikiem regionalnym ds. siłowników i zaworów w europejskim oddziale Belimo. Jedną z największych zalet tego stanowiska była możliwość fantastycznego wykorzystania moich międzynarodowych doświadczeń, podczas gdy firma pomogła mi w zdobyciu międzynarodowego tytułu MBA. Od września 2015 r. do sierpnia 2017 r. byłem dyrektorem zarządzającym spółki Belimo Austria. To tymczasowe oddelegowanie było dla mnie osobiście bardzo pouczające, a także stanowiło idealne rozwiązanie dla firmy.

Po powrocie do Szwajcarii zaproponowano mi przejęcie zarządzania sprzedażą w Szwajcarii. Ponieważ jest to nasz rodzimy rynek, zadanie to jest również bardzo ekscytujące i wymagające. Mogę powiedzieć tylko: „Razem na szczyt!”. – my ustanawiamy standardy.

Rony Riedo, head of division sales, Szwajcaria