Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę

×

Artykuły w Twoim folderze pobierania

Folder pobierania jest pusty
artykuły w Twoim folderze pobierania

!

„Doceniam wsparcie i możliwość dalszego rozwoju”.

„Atmosferę Belimo” znam jeszcze z czasów szkolnych. Poznałam firmę, gdy szukałam miejsca na odbycie praktyki handlowej i od pierwszej wizyty było dla mnie jasne, że chcę tu pracować. To nie tylko „dobra atmosfera”, dobry klimat pracy, który sprawił, i nadal sprawia, że cieszę się z pracy tutaj.

Nowoczesne otoczenie, szeroki wachlarz zajęć sportowych, świadczenia pracownicze i imprezy są zachętami, z których możemy korzystać jako pracownicy. W Belimo najbardziej cenię jednak to, że otrzymuję aktywne wsparcie oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Po pomyślnym ukończeniu praktyki mogłam od razu rozpocząć pracę na stanowisku asystentki i zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe. Dzięki dalszym szkoleniom i awansom otworzyły się przede mną nowe, ekscytujące aktywności i obszary odpowiedzialności.

Moją największą przygodą była praca przez kilka miesięcy w naszych spółkach zależnych w Londynie i Melbourne. To był niewiarygodnie wspaniały i ekscytujący czas. Mogłam dowiedzieć się wiele nowego na temat naszej firmy i naszych produktów, a także poznać inne kultury i ludzi.

Na obecnym stanowisku asystentki Dyrektora generalnego nadal korzystam z całego zdobytego doświadczenia. I nawet dzisiaj Belimo wspiera mnie, umożliwiając mi w niepełnym wymiarze godzin, dzięki czemu mogę połączyć pracę ze studiami licencjackimi.

Michelle Grogg, Assistant to CEO