Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę

×

Artykuły w Twoim folderze pobierania

Folder pobierania jest pusty
artykuły w Twoim folderze pobierania

!

„Jestem osobą o szerokiej wiedzy ogólnej…”

Dołączyłem do Belimo 2 sierpnia 1996 r. jako inżynier ds. rozwoju sprzętu/oprogramowania, odpowiedzialny za dodatkowe urządzenia elektryczne. Wkrótce potem przejąłem zarządzanie nowym działem rozwoju „Przesyłanie danych i narzędzia” i mogłem realizować wiele ciekawych projektów z moimi współpracownikami. W tym czasie ukończyłem również podyplomowe studia inżynierskie przy doskonałym wsparciu Belimo.

W 2003 roku przekazałem zarządzanie działem mojemu następcy i objąłem stanowisko ds. wsparcia naszych partnerów w dziedzinie szyny MP. Związane z tym międzynarodowe podróże zafascynowały mnie; kilkakrotnie jeździłem do Tokio, aby odwiedzić naszego największego azjatyckiego klienta.

Gdy rozpoczęliśmy prace nad pierwszymi urządzeniami obiektowymi i potrzebna była większa wiedza na temat aplikacji, ukończyłem studia podyplomowe w dziedzinie systemów energetycznych ponownie otrzymując znaczące wsparcie od firmy Belimo. W trakcie wprowadzania tych urządzeń na rynek miałem okazję w ciągu kilku tygodni zapoznać naszych kolegów z Szanghaju z nowymi technologiami. Oprócz współpracy międzykulturowej cieszyłem się również ekscytującą metropolią, którą z przyjemnością pokazali mi moi miejscowi koledzy.

Pod koniec 2013 roku odszedłem na krótko z Belimo do innej, równie znanej międzynarodowej firmy prowadzącej działalność w innej branży.

Wewnątrzzakładowy wymóg zmiany wieloletniego kolegi z Belimo przyciągnął mnie ostatecznie z powrotem do tej firmy. Od 1 czerwca 2016 r. odpowiadam za nasze narzędzia programowe, np. aplikację Belimo Assistant na smartfony. Teraz z niecierpliwością czekam na kolejne ekscytujące projekty z Belimo – i na dalsze szkolenia w zakresie inżynierii oprogramowania. Ponieważ leży to w naszym wspólnym interesie, Belimo również mnie w tym wesprze.

Moim zdaniem ambitna praca nad innowacyjnymi tematami, przyjemne środowisko pracy, wspaniała koleżeńskość i wzajemne zaufanie do naszej codziennej pracy na wszystkich szczeblach hierarchii czynią z Belimo wyjątkowego pracodawcę. Dlatego cieszę się, że wróciłem.

Martin Wild, senior starszy inżynier, dział innowacji w dziedzinie przesyłania danych / narzędzi