Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę

×

Artykuły w Twoim folderze pobierania

Folder pobierania jest pusty
artykuły w Twoim folderze pobierania

!

„Wspólne zaangażowanie na rzecz sukcesu”.

Jako wykwalifikowany elektryk jestem przyzwyczajony do dużych obciążeń i elastycznych metod pracy. Po długim urlopie ze względu na moją służbę wojskową i wyjazd za granicę, w 2006 roku dołączyłem do Belimo jako pracownik montażowy. Znam firmę od wczesnego dzieciństwa, ponieważ moi rodzice są z nią związani od prawie 30 lat. Rodzinna atmosfera i koncentracja na sprawach społecznych w Belimo są dla mnie bardzo ważne. Dzięki wzajemnemu zaufaniu między firmą a mną, a także mojemu wysokiemu zaangażowaniu, już po dwóch latach mogłem przejąć rolę zastępcy lidera grupy w dziale montażu siłowników do klap przeciwpożarowych. W tym czasie otrzymałem od Belimo znaczące wsparcie w zakresie rozwoju zawodowego i mogłem brać udział w wewnętrznych i zewnętrznych seminariach, kursach i szkoleniach.

Po awansie na lidera grupy w 2010 roku przejąłem odpowiedzialność za dział i od tego czasu odpowiadam za około 30 pracowników. Moja codzienna praca obejmuje wszystkie zadania, od tworzenia i monitorowania zleceń produkcyjnych, poprzez zapewnienie efektywnego i wydajnego montażu grup montażowych i wyrobów gotowych, aż po zarządzanie pracownikami, ich motywowanie i awansowanie. Poznałem Belimo jako niezwykle kompetentną i innowacyjną firmę. Stały rozwój firmy oferuje mi szerokie możliwości planowania kariery zawodowej. Dzięki hojnej pomocy i udziałowi firmy udało mi się pomyślnie ukończyć kurs i uzyskać federalny dyplom mistrza przemysłowego w 2015 roku.

Fantastyczny klimat pracy, ekscytujące wyzwania i cenna współpraca z przełożonymi motywują mnie każdego dnia na nowo. Nie można nie doceniać uznania w miejscu pracy jako czynnika wpływającego na zdrowie, dobrostan i bezpieczeństwo. Według mnie pracownicy są najważniejsi, ponieważ sukces możemy odnieść tylko wtedy, gdy będziemy pracować razem.

Chhomrong Khun, team leader assembly fire protection