Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę

×

Artykuły w Twoim folderze pobierania

Folder pobierania jest pusty
artykuły w Twoim folderze pobierania

!

Wprowadzenie na starcie. Oprócz programu wprowadzającego Belimo, który jest taki sam dla wszystkich nowych pracowników, kładziemy duży nacisk na indywidualny program wprowadzający, umożliwiający bezproblemowe przejęcie nowych obowiązków.

Oferujemy różne możliwości kariery zawodowej: czy to w dziedzinie zarządzania, technicznej, czy nawet indywidualnie w dziedzinie specjalistycznej.

Jako międzynarodowa firma technologiczna, Belimo ma świadomość dużego znaczenia specjalistycznej wiedzy fachowej. Specjaliści techniczni stanowią dla firmy ważne źródło wiedzy i są odpowiednio doceniani. Dalszy rozwój specjalistów technicznych i ich przynależność do firmy jest ważnym czynnikiem sukcesu w Belimo, dlatego też dbamy o to, aby specjaliści techniczni mieli zapewnione konkretne perspektywy rozwoju zawodowego i byli równi kierownikom.

W przypadku pracowników, którzy konsekwentnie osiągają dobre wyniki i wykazują chęć doskonalenia, odpowiednio rozwijamy ich zdolności i możliwości. Zapewniamy wsparcie w indywidualnym doskonaleniu zawodowym, oferujemy atrakcyjny wybór kursów z zakresu metod, umiejętności społecznych, technicznych i zarządzania, a także oferujemy bezpłatne wewnętrzne lekcje języka angielskiego i niemieckiego.

Historie