Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę

×

Artykuły w Twoim folderze pobierania

Folder pobierania jest pusty
artykuły w Twoim folderze pobierania

!

„Moja podróż z Belimo”

Pracę w Belimo rozpocząłem we wrześniu 2000 r. jako inżynier ds. sprzedaży odpowiedzialny za działalność handlową i techniczną w Singapurze, Malezji i Indonezji. Obecnie jestem kierownikiem ds. sprzedaży nadzorującym działalność Belimo w Azji Południowo-Wschodniej oraz kierownikiem ds. kluczowych klientów w regionie Azji i Pacyfiku.

Ze względu na swoje stanowisko otrzymałem możliwość podróżowania do wielu krajów, a tym samym poszerzenia horyzontów. Dziś znam więcej ludzi na całym świecie i dowiaduję się więcej o innych kulturach.

Belimo, największy na świecie producent elektrycznych siłowników montowanych bezpośrednio na przepustnicy, przeznaczonych do instalacji HVAC, jest firmą, która ceni i docenia pracowników. Na przykład, kierownictwo Belimo konstruktywnie wykorzystuje informacje zwrotne z ankiety pracowniczej i w razie potrzeby wdraża plany ulepszeń. Pracownicy są również zachęcani do dokształcania się poprzez uczestnictwo w szkoleniach, w tym szkoleniach zagranicznych.

Zawsze doceniałem wartości Belimo, jakimi są otwartość, sprawiedliwość, uczciwość, wiarygodność i szacunek dla siebie nawzajem oraz naszych klientów. Są to wartości, które każdy człowiek może zaakceptować.

Pytano mnie już wiele razy, dlaczego 17 lat pracuję w Belimo. Odpowiadałem wówczas pytaniem, dlaczego ktokolwiek miałby chcieć opuścić firmę, która stale wprowadza innowacje, szanuje pracowników i zwraca uwagę na ich potrzeby oraz daje im możliwości rozwoju. Jestem tylko jedną z wielu osób, które pracują w Belimo od 17 lat, jeśli nie dłużej.

Sebastian Goh, managing director Belimo South East Asia