Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę

×

Artykuły w Twoim folderze pobierania

Folder pobierania jest pusty
artykuły w Twoim folderze pobierania

!

„Uczenie się w inny sposób”

Zawsze myślałam o dołączeniu do organizacji, która znajduje się w fazie wzrostu. Chciałam rozwijać się wraz z firmą i być częścią organizacji, która rozumie znaczenie wspierania i inwestowania w swoich pracowników. Myślę, że dołączenie do Belimo było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Kierownictwo Belimo znakomicie potrafi wykorzystywać potencjał pracowników i umieszczać ich w miejscu, w którym mogą odnieść sukces. Jedną z dobrych stron firmy Belimo jest jej otwarta i przejrzysta kultura. Kierownictwo wyższego szczebla jest chłonne i otwarte na nowe pomysły. Masz szansę rozwijać się dzięki własnym wysiłkom i marzeniom.

Ostatnie osiem lat pracy w BELIMO było rzeczywiście wzbogacającym doświadczeniem. Mogłam rozwijać się zarówno osobiście, jak i zawodowo. Również podróże do różnych filii BELIMO pomogły mi zrozumieć wartości kulturowe.

Jakość pracy, wspaniałe środowisko i możliwości kształcenia to powody, dla których zdecydowałam się na pracę w Belimo. Całe to doświadczenie było wspaniałe i bardzo się cieszę, że jestem częścią tej organizacji.

Dipali Deshmukh, Head of finance and business processes, Belimo India