Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę

×

Artykuły w Twoim folderze pobierania

Folder pobierania jest pusty
artykuły w Twoim folderze pobierania

!

Dostarczanie innowacyjnych rozwiązań

Innowacje w dziedzinie komfortu, efektywności energetycznej i ochrony przeciwpożarowej/wentylacji pożarowej

Firma Belimo ma siedzibę w Szwajcarii i jest światowym liderem w dziedzinie opracowywania, produkcji i sprzedaży urządzeń do sterowania instalacjami grzewczymi, wentylacyjnymi i klimatyzacyjnymi. Podstawowe pole działalności firmy stanowią czujniki, zawory regulacyjne i siłowniki do przepustnic. Firma została założona w 1975 roku i zatrudnia około 1900 osób w ponad 80 krajach. Od 1995 roku jest także notowana na szwajcarskiej giełdzie (SIX).

Prosimy Zaakceptuj pliki cookie preferencji, aby obejrzeć to wideo.

Takie czynniki jak konsekwentne ukierunkowanie na rynek i potrzeby klienta sprawiają, że jesteśmy partnerem, który zapewnia ogromną wartość dodaną. Opracowana przez firmę Belimo, ukierunkowana na klienta metoda CESIM, w zakresie optymalizacji instalacji budynkowych przy użyciu czujników, zaworów regulacyjnych oraz siłowników do przepustnic zapewnia, że nasze produkty mają duży wpływ na komfort, pobór energii, bezpieczeństwo, montaż i obsługę techniczną w budynkach.

Poznaj naszą technologię

Zapraszamy naszych klientów i partnerów z każdego zakątka świata do naszego centrum obsługi klienta Experience Center w Hinwil, w Szwajcarii. Każdy może wybrać się w wirtualną podróż w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, aby zapoznać się z naszą technologią i zastosowaniami produktów podczas prezentacji w zakresie 360°.  Klientów zapraszamy także na warsztaty dotyczące zastosowań produktów oraz praktyczne szkolenia w miejscu pracy.

Dążymy do wspólnego sukcesu

Oferujemy naszym klientom wartość przewyższającą ich oczekiwania, większą od proponowanej przez innych. Osiągamy to tylko dzięki temu, że nasze rozwiązania stale ustalają nowe normy rynkowe, a my zawsze pozostajemy jeden krok przed konkurencją. Wszystkie nasze produkty i usługi wyróżniają się najwyższą jakością, ponieważ inwestujemy około 7% wartości sprzedaży w badania i rozwój. Wynika to z naszej wiodącej pozycji na rynku oraz unikalnej kultury przedsiębiorstwa opartej na wiarygodności i zaufaniu.

Od założenia firmy do kamienia milowego w postaci stumilionowego siłownika

Belimo nie tylko dostarcza produkty. Wspieramy klientów, udostępniając im rozwiązania, które są innowacyjne, efektywne i zoptymalizowane pod względem energooszczędności. Jesteśmy blisko naszych klientów na całym świecie, mówimy w ich języku i rozumiemy ich. Wszystko, co robimy, stale utwierdza ich w przekonaniu, że wybrali najlepszego dostawcę. Dowiedz się więcej o najważniejszych wydarzeniach w historii firmy.

 

Prosimy Zaakceptuj pliki cookie preferencji, aby obejrzeć to wideo.

Firma Belimo świętuje wyprodukowanie stumilionowego siłownika

Na początku roku firma Belimo wyprodukowała stumilionowy siłownik i tym samym osiągnęła kolejny kamień milowy w swojej historii. Obecnie w setkach tysięcy budynków na całym świecie stosuje się siłowniki Belimo w systemach HVAC.

Ten pochodzący ze Szwajcarii lider światowego rynku urządzeń do sterowania i regulacji instalacji ogrzewania, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych kontynuuje rozwój, osiągając ten ważny etap, a także odpowiadając na zapotrzebowanie na innowacyjne produkty, które w zrównoważony sposób zwiększają komfort, efektywność energetyczną i bezpieczeństwo w budynkach.

Certyfikaty

Jakość zakładów produkcyjnych Belimo, rozmieszczonych we wszystkich zakątkach świata, potwierdzona jest przez różne uzyskane certyfikaty i normy. Procedury wdrożone w naszej firmie zapewniają, że dostarczone przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością, wyjątkową niezawodnością oraz konkurencyjnymi cenami. Potwierdzają to certyfikaty przyznane naszym zakładom na całym świecie.