Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlać tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę

×

Artykuły w Twoim folderze pobierania

Folder pobierania jest pusty
artykuły w Twoim folderze pobierania

!

Razem na szczyt

Misja, wartości i kodeks postępowania

Dążymy do wspólnego sukcesu.
Odnosimy sukces, gdy oferujemy naszym klientom większą wartość. Dlatego wszystkie nasze produkty i usługi wyróżniają się najwyższą jakością. Ta misja, wartości i kodeks postępowania wyznaczają drogę naszego rozwoju i towarzyszą nam na niej.

Misja – kim jesteśmy i do czego dążymy

„Pozycja lidera rynku stanowi dla nas zobowiązanie i motywuje do działania”.

Belimo to światowy lider w dziedzinie opracowywania, produkcji i sprzedaży siłowników służących do sterowania instalacjami grzewczymi, wentylacyjnymi i klimatyzacyjnymi. Podstawowe pole działalności firmy stanowią siłowniki, zawory i czujniki.

Wartości – źródło naszego sukcesu

Oferujemy naszym klientom wartość przewyższającą ich oczekiwania, większą od proponowanej przez innych. Jest to możliwe dzięki najwyższej jakości naszych produktów i usług. Dla naszego sukcesu istotna jest też sprawność operacyjna, a także dwa fundamentalne, chociaż trudne do zmierzenia aspekty: wiarygodność i zaufanie.

Kodeks postępowania

Misja Belimo przedstawia najważniejsze zasady postępowania i fundamentalne wartości, którymi kieruje się firma. W tworzenie kultury korporacyjnej zaangażowani są wszyscy pracownicy Belimo, dlatego konieczne jest, aby każdy z nich rozumiał i brał na siebie osobistą odpowiedzialność.

Firma Belimo jest zdeterminowana, aby prowadzić działalność gospodarczą zgodnie z wysokimi standardami etycznymi i obowiązującym prawem. W ten sposób powinni postępować też wszyscy pracownicy. Takie nastawienie ma zasadnicze znaczenie dla podtrzymania dobrej reputacji Belimo i zapobiegania ewentualnym sankcjom cywilnym lub karnym, a także odzwierciedla wartości Belimo.